• Ročníkový projekt

• Jednou z mnohých kultúrnych pamiatok Zemplína je aj renesančný kaštieľ v Humennom. Naši tretiaci ho v rámci ročníkového projektu Môj rodný kraj navštívili. Dozvedeli sa o prvých majiteľoch Drughetovcoch, videli izbu Márie Terézie, ktorá má nezvyčajný osemuholníkový tvár a ukrýva pätoro tajných dverí. Súčasťou kaštieľa je aj Vihorlatské múzeum. Žiaci mali možnosť v týchto priestoroch prezrieť veľkorozmerné preparáty rôznych druhov zvierat. Prehliadkou kaštieľa boli očarení.  Do fotogalérie bol pridaný nový album Môj rodný kraj.

• Pobyt na čerstvom vzduchu a radosť zo športovania patrí v dnešnom pretechnizovanom svete k životnému štýlu človeka. Uznanie patrí všetkým deťom, ktoré sa zúčastnili športového preteku School Kids Race, ktorý v našej škole otvoril Týždeň zdravej školy. Poďakovanie si zaslúžia aj žiaci 9. ročníka, ktorí pomáhali našim učiteľom s organizáciou preteku. Do fotogalérie bol pridaný nový album School Kids Race.

• Školská 389, Sačurov, 094 13
        • Administrácia webovej stránky:
          RNDr. Marta Megyesiová,
          PaedDr. Jana Humeníková