• Kedy vznikla

• V školskom roku 1999/2000 sme chceli pri príležitosti Dňa učiteľov milo prekvapiť našich pedagógov,

preto sme pre nich „uvili kytičku básničiek“, ktoré sme vydali ako malý zborníček.

Tento zborníček sa zapáčil učiteľom i žiakom, a tak sme sa rozhodli v jeho vydávaní pokračovať.

Nazvať ho „školským časopisom“ by bolo asi odvážne, preto ho nazývame občasníkom sačurovských žiakov:    Kvapka

Meno Kvapka sme mu dali nielen kvôli malému formátu, ale aj preto, že každý žiak našej školy môže k jeho tvorbe prispieť „kvapkou“ svojho nadania a talentu.

Niekoľko starých čísel v pdf formáte si môžete pozrieť na našej starej stránke.

• RP: Zdravá výživa - 2. ročník
    • Technické múzeum