• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2019/2020

    • Medzinárodné kolo

        • Beáta Olexová

        • úspešný riešiteľ
        • iBobor · Medzinárodné kolo · 2019/2020
        • Alex Hric

        • úspešný riešiteľ
        • iBobor · Medzinárodné kolo · 2019/2020
        • Sára Baranová

        • úspešný riešiteľ
        • iBobor · Medzinárodné kolo · 2019/2020
        • Michaela Dargajová

        • úspešný riešiteľ
        • iBobor · Medzinárodné kolo · 2019/2020
        • Vanesa Prokopová

        • úspešný riešiteľ
        • iBobor · Medzinárodné kolo · 2019/2020
        • Karin Gonosová

        • úspešný riešiteľ
        • iBobor · Medzinárodné kolo · 2019/2020
        • Alexandra Dudášová

        • úspešný riešiteľ
        • iBobor · Medzinárodné kolo · 2019/2020
        • Ivo Jakubík

        • úspešný riešiteľ
        • iBobor · Medzinárodné kolo · 2019/2020
        • Matej Dobranský

        • úspešný riešiteľ
        • iBobor · Medzinárodné kolo · 2019/2020
    • Celoštátne kolo

        • Barbora Demetrová

        • 3. miesto
        • Povedz drogám nie! · Celoštátne kolo · 2019/2020
    • Okresné kolo

        • Stella Kačurová

        • 1. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2019/2020
    • 2018/2019

    • Celoštátne kolo

        • Ivo Jakubík

        • úspešný riešiteľ
        • MAKS · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Veronika Rozputinská

        • finále ( 5 účastníci)
        • Môj slovník · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Alžbeta Dagajová

        • 1. miesto
        • Matematický klokan · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Natália Gonosová

        • úspešný riešiteľ
        • Matematický klokan · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Michaela Dargajová

        • úspešný riešiteľ
        • Matematický klokan · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Matej Dobranský

        • úspešný riešiteľ
        • Matematický klokan · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Alexandra Dudášová

        • úspešný riešiteľ
        • Matematický klokan · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Matej Líška

        • 1. miesto
        • Ypsilon - slovina je hra · Celoštátne kolo · 2018/2019
    • Okresné kolo

        • Marcel Nemčík

        • 4. miesto
        • Futbal -starší žiaci · Okresné kolo · 2018/2019
    • Kontakty

      • Základná škola, Školská 389, Sačurov
      • zssacurov@gmail.com
      • 057 4497275
      • Školská 389, 094 13 Sačurov
      • 37873318
      • https://www.facebook.com/zs.sacurov
      • Administrácia webovej stránky: RNDr. Marta Megyesiová, PaedDr. Jana Humeníková
  • Fotogaléria

    • Živé jasličky 2019
    • Krabice plné lásky
    • Besiedka s materskou školou
    • Vianočná akadémia 2019
    • Mikuláš
    • Live Class - London ZOO
    • Cesta
    • Koleso finančnej gramotnosti
    • Tatry
    • ITAkadémia
    • School Kids Race
    • Korčuliarsky kurz