• Boli sme v našich veľhorách. Zažili sme krásny slnečný deň v prekrásnej prírode... Do galérie Tatry boli pridané fotografie.

• K zdravému životnému štýlu patrí určite aj pobyt a pohyb na čerstvom vzduchu. Dnešný deň bez elektrického prúdu mohli naši žiaci, vďaka obetavým učiteľom, stráviť zaujímavým športovým pretekom School Kids Race, ktorý už má v našej škole svoju tradíciu. A o tom, že aj tento ročník bol pre žiakov veľmi príťažlivý, svedčí výrok jedného z prvákov: "To bol najlepší deň v mojom živote!" Do galérie School Kids Race boli pridané fotografie.

• Ďalší deň bez elektrického prúdu v Sačurove sme využili na utuženie zdravia a získanie ďalších zručností - boli sme v STD aréne vo Vranove nad Topľou na korčuliarsky kurz. Do galérie Korčuliarsky kurz boli pridané fotografie.

• RP: Zdravá výživa - 2. ročník

• Dnes si v rámci druháckeho ročníkového projektu Zdravá výživa všetci prvostupniari pripomenuli, aké je dôležité zdravo sa stravovať. Deťom sa najviac páčila ochutnávka ovocia a zeleniny a nedali sa veru zahanbiť! Väčšinu druhov ovocia a zeleniny určili podľa vône i chuti, roztriedili zdravé a nezdravé potraviny či zložili puzzle. Do galérie Zdravá výživa boli pridané fotografie.

• Technické múzeum

• Slovenské technické múzeum v Košiciach dnes privítalo našich "druhostupniarov" v zábavnom móde. Vedecké hračky upútali pozornosť malých aj veľkých.  Do galérie Technické múzeum boli pridané fotografie.