• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2017/2018

    • Okresné kolo

        • Filip Orosi

        • 3. miesto
        • MC Donald Cup · Okresné kolo · 2017/2018
        • pripravoval: Mgr. Ľuboš Hric
        • Marek Pačuta

        • 3. miesto
        • MC Donald Cup · Okresné kolo · 2017/2018
        • pripravoval: Mgr. Ľuboš Hric
        • Katarína Kočišová

        • 3. miesto
        • MC Donald Cup · Okresné kolo · 2017/2018
        • pripravoval: Mgr. Ľuboš Hric
        • Marko Truchan

        • 3. miesto
        • MC Donald Cup · Okresné kolo · 2017/2018
        • pripravoval: Mgr. Ľuboš Hric
        • Klaudia Demčáková

        • 3. miesto
        • MC Donald Cup · Okresné kolo · 2017/2018
        • pripravoval: Mgr. Ľuboš Hric
        • Tomáš Ečegi

        • 3. miesto
        • MC Donald Cup · Okresné kolo · 2017/2018
        • pripravoval: Mgr. Ľuboš Hric
        • Ivo Jakubík

        • 1. miesto
        • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2017/2018
        • Pripravoval: Mgr. Róbert Truchan
        • Sára Baranová

        • brondzové pásmo
        • Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2017/2018
        • Karin Gonosová

        • brondzové pásmo
        • Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2017/2018
        • Sára Baranová

        • 1. miesto
        • Biblická olympiáda · Okresné kolo · 2017/2018
        • pripravovala: Mgr. Jana Zorvanová
        • Michaela Dargajová

        • 1. miesto
        • Biblická olympiáda · Okresné kolo · 2017/2018
        • pripravovala: Mgr. Jana Zorvanová
        • Ela Truchanová

        • 1. miesto
        • Biblická olympiáda · Okresné kolo · 2017/2018
        • pripravovala: Mgr. Jana Zorvanová
        • Alexandra Dudášová

        • úspešná riešiteľka
        • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2017/2018
        • Pripravovala: RNDr. Marta Megyesiová
        • Matej Dobranský

        • úspešný riešiteľ
        • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2017/2018
        • Pripravovala: RNDr. Marta Megyesiová
        • Stella Kačurová

        • 1. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2017/2018
        • Pripravovala Mgr. Mária Dudášová.
        • Ivo Jakubík

        • 1. miesto
        • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2017/2018
        • Pripravoval:
          Mgr. Róbert Truchan
        • Júlia Haňová

        • 2. miesto
        • Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2017/2018
        • pripravovala Mgr. Lenka Truchanová
        • Matej Líška

        • 4. miesto
        • Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2017/2018
        • pripravovala Mgr. Lenka Truchanová
        • Ivo Jakubík

        • 6. miesto
        • Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2017/2018
        • pripravovala Mgr. Lenka Truchanová
        • Ema Bodnárová

        • 7. miesto
        • Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2017/2018
        • pripravovala Mgr. Lenka Truchanová
    • Kontakty

      • Základná škola, Školská 389, Sačurov
      • zssacurov@gmail.com
      • 057 4497275
      • Školská 389, 094 13 Sačurov
      • 37873318
      • https://www.facebook.com/zs.sacurov
      • Administrácia webovej stránky: RNDr. Marta Megyesiová, PaedDr. Jana Humeníková
  • Fotogaléria

    • Živé jasličky 2019
    • Krabice plné lásky
    • Besiedka s materskou školou
    • Vianočná akadémia 2019
    • Mikuláš
    • Live Class - London ZOO
    • Cesta
    • Koleso finančnej gramotnosti
    • Tatry
    • ITAkadémia
    • School Kids Race
    • Korčuliarsky kurz