• Karneval

• Koniec prvého polroka prvostupniari už tradične oslávili karnevalom. Školu zaplavili masky. Jedna krajšia ako druhá. Posúďte sami.  Do galérie Karneval 2018 boli pridané fotografie.

• Olympiáda v anglickom jazyku

• Na okresnom kole Olympiády v anglickom jazyku sa zúčastnila naša žiačka 7.A triedy Stella Kačurová získala 1. miesto a postupuje na krajské kolo. Žiačku pripravovala Mgr. Mária Dudášová. Blahoželáme!

• IT ScienceLab

• Dnes sa zástupkyne riaditeľky našej školy zúčastnili neformálneho vzdelávania zástupcov škôl v rámci národného projektu IT Akadémia - Vzdelávanie pre 21. storočie na Prírodovedeckej fakulte UPJŠ v Košiciach. Naša škola sa stala IT Akadémia Partner, bola vybratá medzi 60 základných škôl z celého Slovenska, ktoré okrem vzdelávania učiteľov matematiky, informatiky, fyziky, biológie, geografie a chémie a overovania metodík týchto predmetov, budú vybavené aj IT ScienceLab.