• ŠOR 2017

• 01.07.2017 23:46
        • Prvý ročník súťaže ŠOR a víťaz 1. ročníka školskej osobnosti roka - ŠOR 2017.
        • „Dôverujte ľuďom a oni vás nesklamú.

Správajte sa k nim ako k skvelým osobnostiam a oni svoju skvelosť preukážu.“

(Ralph Waldo Emerson)

Sme hrdí, že v našej škole je veľa šikovných, tvorivých, aktívnych žiakov a práve za výborné výsledky, osobný príklad a úspechy učitelia nominovali týchto žiakov (v abecednom poradí):

A žiaci 3. - 9. ročníka volili...

ŠOR 2017 sa stáva:

VERONIKA DUDÁŠOVÁ

Veronika je žiačkou 8.B triedy.

Je to veľmi milé a skromné dievča - úspešná reprezentantka školy v oblasti športu.

V školskom roku 2016/2017 úspešne reprezentovala našu školu v okresnom kole atletiky, kde obsadila 1. miesto v behu na 300 metrov. Postúpila na krajské kolo, kde bola tiež úspešná.

Je veľmi úspešnou futbalistkou. Futbalu sa venuje aj mimo školy. Školu reprezentovala v malom futbale, kde na okresnom kole spolu so skupinou starších dievčat našej školy obsadili 2. miesto. Zároveň bola vyhlásená za najlepšiu hráčku tohto turnaja.

Blahoželáme!