• Čo je ŠOR?

• 01.07.2017 19:08
        • Školská osobnosť roka - ŠOR - nová tradícia našej školy, ktorú prináša Žiacky parlament pod vedením Mgr. Tatiany Hricovej.
        • „Dôverujte ľuďom a oni vás nesklamú. Správajte sa k nim ako k skvelým osobnostiam a oni svoju skvelosť preukážu.“ (Ralph Waldo Emerson)

Žiacky parlament pri Základnej škole v Sačurove vyhlasuje 1. ročník ŠOR.

Čo je to ŠOR?
          ŠOR – Školská osobnosť roka - ocenenie sa udeľuje žiakovi našej školy za aktívnu školskú aj mimoškolskú činnosť. Cenu udeľuje porota zložená zo všetkých žiakov našej školy.

Sme hrdí, že v našej škole je veľa šikovných, tvorivých, aktívnych žiakov a práve za výborné výsledky, osobný príklad a úspechy v rôznych oblastiach školského aj mimoškolského života nominujú učitelia našej školy žiakov vhodných na školskú osobnosť roka - ŠOR.